27
Oceń linię lotniczą
Thanks!
An error occurred!

easyJetEasyJet to przedstawiciel taniego latania, który obecnie jest jednym z najpopularniejszych przewoźników typu low cost. Jego fenomen polega na tym, że tanie bilety lotnicze są połączone z wysoką jakością usług na pokładach samolotów. Główna baza lotnicza easyJet to London Luton. Sam przewoźnik rozpoczął swoją działalność w 1995 roku. Pierwsze rejsy EasyJet odbywały się do Edynburga i Glasgow. Kolejnymi połączeniami był Amsterdam, Barcelona, a także Nicea. Założycielem tych linii jest Stelios Haji-Ioannou. Z biegiem czasu easyJet zwiększały swoja siatkę połączeń a także stały się wielkim rewolucjonistą w obszarze tanich linii lotniczych, stając się drugą największa linią lotniczą low-cost w Europie. Początki easyJet nie były łatwe, gdyż wejście na rynek lotniczy brytyjskich linii zbiegł się z dobrym czasem i wielkim triumfem Ryanaira. Jednak easyJet dzielnie poradziło sobie z konkurencją.

easyJetTo co wyróżnia easyJet to przede wszystkim młoda i zmodernizowana flota. Przeciętny wiek samolotu to około dwóch lat, dzięki czemu easyJet otrzymało status najmłodszej taniej linii lotniczej na naszym kontynencie. W swojej flocie easyJet dysponuje samolotami typu Airbus A319 i Boeing 737-700. Ponadto easyJet bardzo dba o ekologię. Materiał, który pokrywa skrzydła samolotu ma za zadanie ograniczyć przepuszczanie szkodliwych substancji a także hałasu. Na pokładzie samolotu pasażerowie mogą napić się kawy stworzonej ze specjalnych ekologicznych ziaren. Samoloty easyJet w biało-pomarańczowych barwach zapewniają klientom bezpieczeństwo i wygodną podróż.

EasyJet obsługuje ponad 70 tras w Europie a także dociera nawet do Afryki Północnej. W naszym kraju oferuje loty z portu lotniczego Kraków- Balice, jednak zapewnia mnóstwo ciekawych połączeń w atrakcyjnych cenach. Wraz z rezerwacją biletu można dokonać rezerwacji miejsc parkingowego, hotelu a także wielu innych usług, które ułatwią i uprzyjemnia nam podróż. EasyJet przoduje także pod względem rezerwacji systemu a także możliwości zmiany określonego czasu podróży. EasyJet to linia profesjonalna, stawiająca na pierwszym miejscu swoich klientów.

easyJet Airline Company Limited – Oficjalna strona
Bilety lotnicze easyJet – Rezerwacja online
Wikipedia – Historia firmy

 

You must be logged in to post a comment.