138
Oceń linię lotniczą
Thanks!
An error occurred!

4YouAirlinesNowy przewoźnik 4YouAirlines zaczął oferować przeloty czarterowe. Z czasem planuje także połączenia regularne na szeroką skalę. Stacjonuje w porcie lotniczym Katowice- Pyrzowice, który jest trzecim lotniskiem w naszym kraju, pod względem ilości połączeń i odpraw pasażerów. Już w listopadzie będziemy mogli skorzystać z usług tej linii lotniczej, z kolejnych dwóch lotnisk w Łodzi i w Rzeszowie. Flota tej linii składa się z Airbusów A320, które przewoźnik wynajmuje od ukraińskich linii lotniczych. Udziały w linii lotniczej głównie posiada biuro Alfa Star. Pomysł na założenie nowej spółki zrodził się u rodzeństwa Izabeli i Sylwestra Strzylak, którzy są właścicielami biura Alfa Star. Przewoźnik zawarł także porozumienie, z inną, znaną polska firmą- Eurolotem. Już od listopada linia lotnicza zaoferuje wiele nowych kierunków, między innymi bilety lotnicze do Barcelony, Dortmundu, Tel Awiwu i Brukseli. Ponadto będzie latać także do wielu znanych, europejskich stolic jak Londyn, Paryż czy Rzym. Dodatkowo z portu lotniczego w Rzeszowie będziemy mogli polecieć do Dortmundu. Zarówno z lotniska w Rzeszowie jak i Łodzi możemy zakupić bilety lotnicze do Mediolanu. Przewoźnik oferuje 180 miejsc w klasie ekonomicznej.

Sprzedaż biletów lotniczych w 4YouAirlines

Obecnie linia 4YouAirlines nie posiada wszystkich potrzebnych koncesji i zezwoleń, które posiadają przewoźnicy oferujący przeloty pasażerskie. Dlatego od czerwca oferuje przeloty czarterowe, firmując się znaną marką Eurolotu. Od 12 sierpnia przewoźnik zapowiedział nowe trasy i połączenia. Zarówno port lotniczy w Łodzi jak i Rzeszów Jasionka mają bardzo duży potencjał. Niegdyś mało znane, porty regionalne, obecnie oferują sporo ciekawych lotów, głównie tanich linii lotniczych. Dlatego nowemu przewoźnikowi, może być trudno przebić się przez dość konkurencyjny rynek. Niemniej jednak już teraz można polować na super okazje, między innymi bilety lotnicze za 47 złotych, których ma być około 7000.

4YouAirlines

Usługi w liniach 4YouAirlines

Aby zachęcić pasażerów do korzystania z usług, linia oferuje zwiększenie limitu bagażu rejestrowanego do 20 kilogramów a także ubezpieczenie w cenie biletu. Do tej pory linia zrealizowała wiele połączeń w sezonie letnim. Loty, który już odbyły się od czerwca były planowo i punktualnie. Na pokładzie samolotów pasażerowie mają bardzo szeroki wybór przekąsek i napojów. Podczas lotu, piloci informują o trasie. Klienci linii lotniczej mogą liczyć na miłą i pomocna obsługę zarówno z Polski jak i Ukrainy. Linia zapowiada, że priorytetem dla nich będzie bezpieczeństwo i komfort na pokładach samolotów i dołoży wszelkich starań aby z czasem jakość usług była coraz wyższa.

4YouAirlines – Oficjalna strona
Bilety lotnicze 4YouAirlines – Rezerwacja online
Wikipedia – Historia firmy

Comments are closed.