175
Oceń linię lotniczą
Thanks!
An error occurred!

emirates airlinesTak można w skrócie opisać promocję, którą przygotowała linia lotnicza Emirates. Chcąc skorzystać z marcowej super oferty trzeba było mieć niezwykły refleks, bowiem trwająca przez 5 dni obowiązywała tylko do 5 marca. I dotyczyła przelotów w niższych cenach pomiędzy 6 kwietnia a 24 czerwca 2015 roku. Promocja obejmowała podróż w obie strony. Wylot tak jak wcześniej wspomniano musi się odbyć w terminie 6 kwietnia -24 czerwca, lot powrotny natomiast musi być zrealizowany nie później niż 10 lipca 2015 roku.

Przedwiosenna obniżka to kolejna akcja linii lotniczych ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, niedawno bowiem mogliśmy dzięki przewoźnikowi spędzić romantyczne walentynki wydając przy tym mniej niż w zwykłym okresie przelotowym. W programie był między innymi lot pierwszą klasą, który zdecydowanie mógł podziałać i zachwycić naszą drugą połówkę przeróżnymi udogodnieniami i luksusowymi warunkami. Jednym słowem Emirates zagwarantował nam walentynki jak z bajki. Tym razem arabski przewoźnik także zwraca uwagę na potrzeby swoich klientów i gdy każdy z nas z niecierpliwością oczekuje wiosny on umożliwia nam podróż marzeń – w miejsca gdzie słońca zdecydowanie nam nie zabraknie.

emirates airlinesMarcowa promocja Emirates obejmowała kierunki takie jak: Bangkok, Dubaj, Malediwy, Delhi a także Phuket. Niższa cena to również inne połączenia, które dostępne są na stronie przewoźnika, tutaj jednak opiszemy te najbardziej popularne. Tak więc Bangkok czyli stolica Tajlandii dostępna będzie klientom w tym okresie za 1965 złotych. Inne tajlandzkie miasto oraz wyspa zarazem – Phuket do 5 marca to cena 2170 złotych. Beztroski wypad na gorące Malediwy pasażerowie będą mogli nabyć za jedyne 2470 złotych, natomiast do Delhi polecimy za 1825 złotych. Jeżeli także zechcemy odwiedzić ojczyznę Emirates- i wybierzemy lot do Dubaju z naszego portfela raptownie zniknie 1815 złotych. Musimy jednak pamiętać, że kwoty obejmują lot w obie strony, zawierają już także wszelkie podatki i opłaty lotniskowe.

Warto na bieżąco śledzić ofertę linii lotniczych Emirates, ale także innych, by z korzyścią zaplanować sobie wcześniejszy wiosenny urlop czy nawet zorganizować już konkretne plany wakacyjne. Najwyższy czas, pamiętajmy, że zwykle im wcześniej tym lepiej. Zakupu czy rezerwacji biletów lotniczych warto dokonać jak najszybciej, aby nikt nie ubiegł nas i nie skorzystał z promocji przed nami.

Comments are closed.