196
Oceń linię lotniczą
Thanks!
An error occurred!

Lotnisko w stolicy małopolski jest aktualnie drugim, po warszawskim Okęciu największym portem lotniczym w naszym kraju, zarówno pod względem ilości obsługiwanych pasażerów jak i ilości wykonywanych operacji lotniczych. Znaczenie lotniska w regionie, a także w całym kraju stale rośnie. Na okres wakacji przygotowano ciekawą ofertę lotów czarterowych.

cracow airport

Touroperatorzy przygotowali dla lotniczych klientów całą gamę niezwykle atrakcyjnych propozycji spędzenia wczasów w sezonie letnim 2015. Wybór wakacyjnych destynacji jest niezwykle szeroki i z pewnością przypadnie do gustu zainteresowanym. Decyzja dotycząca kierunków zależy oczywiście od osobistych upodobań oraz możliwości finansowych, nie ułatwiają jej biura podróży, wprowadzając coraz to nowe i ulepszone oferty. Czartery obejmują przede wszystkim popularne greckie wyspy (Korfu, Kos, Rodos, Kretę oraz Zaktynthos). W obecnej sytuacji z pewnością ceny wycieczek do Grecji znacząco się obniżą. Warto więc w te wakacje skorzystać z ich nieprzeciętnego uroku (nie zapominajmy jednak o zabraniu ze sobą większej ilości gotówki). Polecana jest również Turcja z kierunkami takimi jak Antalya, Dalaman czy Bodrum. Dla wszystkich klientów, którzy nie lubią zbyt długich podróży, przeznaczona jest Bułgaria z upalnym Burgas. Rozkład wszystkich czarterów na lato 2015 znajdziemy na stronie krakowskiego portu lotniczego Balice. Pasażerowie korzystający z połączeń czarterowych mają dzięki specjalnemu programowi Kraków Airport Loyalty zagwarantowane rabaty i inne udogodnienia.

Współpraca z Kraków Airport?

Ze względu na rozbudowę terminalu pasażerskiego krakowski „lotniczy gigant” zaprasza wszystkich chętnych do podjęcia współpracy w zakresie prowadzenia przede wszystkim działalności gastronomicznej, usługowej i handlowej. Więcej informacji na ten temat na stronie www.krakowairport.pl.

Nowości Ryanair’a w Krakowie

W sezonie letnim, irlandzka linia lotnicza Ryanair, z krakowskiego portu lotniczego będzie proponował klientom aż 28 połączeń, w tym między innymi często odwiedzane Majorka, Malta, Madryt i Gdańsk. Malta – najtaniej polecimy we wrześniu. Za lot z obie strony zapłacimy jedyne 557 złotych. Madryt – tu również najbardziej opłacalny okazuje się wrzesień – około 1200 złotych. Natomiast polski Gdańsk w okresie wakacyjnym lipiec/sierpień to wydatek blisko 240 złotych, za lot w obie strony (sierpień). Nieco więcej 314 złotych (lipiec)

Przewoźnik zwiększy również swą częstotliwość na trasach Kraków-Dublin, Kraków-Liverpool, Kraków-Eindhoven, Kraków-Londyn. Wraz z sezonem wakacyjnym wprowadzane zostają przez operatora liczne komfortowe rozwiązania dla pasażerów – zmniejszone opłaty lotniskowe, możliwość wyboru miejsca, drugi, mniejszy, darmowy bagaż, przejrzysta strona internetowa, a także pakiety usług dla rodzin (Family Extra).

cracow airport

Comments are closed.